Port City: У Дніпрі з’явиться новий комплекс біля води

«Port City»: У Дніпрі з’явиться новий комплекс біля води

Комплекс апартаментів «Port City» – це новий проект відомого дніпровського девелопера Alef Estate. Компанія всім знайома такими об’єктами, як: ТРК МОСТ-сіті, ТДК Босфор, МФК Каскад Плаза, ЖК Катеринославський І, МФК Енігма та ін.

Життя в гармонії з природою в мегаполісі – це основний пріоритет проекту. Недивлячись на своє розташування посеред жвавого міста, комплекс занурений в атмосферу усамітнення і комфортних умов.

«Port City» буде розміщуватися на живописній набережній Дніпра, біля Мерефо-Херсонського моста. У кількох хвилинах від Комплексу розташована широка зона відпочинку – Монастирський острів і парк ім. Т.Г. Шевченко. Также на територіях буде вбудована променадна набережна з ландшафтним дизайном та малими архітектурними формами.

Архітектурна концепція «Port City» формує силует круїзного п’ятизіркового лайнера на берегу річки. 3 живих блока виконані з різною поверховістю – на 9,10,13 поверхів. Перепади високої будівлі створюють картину відкритого простору та свободи.

Всього в комплексі представлено 301 апартамент. Житлові зони продовжують концепцію фасадів: панорамні вікна формують простір, наповнене світлом. Особливістю апартаментів є просторні тераси площею до 179 кв.м з унікальним видом на Дніпро!

Авторська підсвітка «Port City» додасть неповторний шарм комплексу і підкреслить його силует у темний час доби.

Для комфортного перебування готелів у комплексі буде попередньо запропоновано парковий паркінг, а також гостям стоять вдоль проектованих частин Набережної Победи.

Комплекс підкреслює архітектурну цілісність набережної та стаціонарної знаковим об’єктом для всього міста.

Авторська підсвітка «Port City» додасть неповторний шарм комплексу і підкреслить його силует у темний час доби.

Для комфортного перебування жителів у комплексі передбачено підземний паркінг, а також гостьова стоянка вздовж проїзної частини Набережної Перемоги.

Комплекс підкреслить архітектурну цілісність набережної та стане знаковим об’єктом для всього міста.

залиште заявку

Залиш заявку

Залиш заявку

Запишись на персональну консультацію

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!